Baza organizacji

Fundacja Ocalenie

Fundacja Ocalenie istnieje, aby wspierać migrantów w integracji i indywidualnym rozwoju. Działamy na rzecz dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego. Dążymy do tego, aby każdy człowiek mógł żyć godnie i w poszanowaniu jego praw.

Jesteśmy organizacją pozarządową nie nastawioną na zysk i Organizacją Pożytku Publicznego. 

Działamy od 2000 roku, nie prowadzimy działalności gospodarczej a udzielana przez nas pomoc jest bezpłatna dla osób z niej korzystających. Wypełniając naszą misję prowadzimy wiele działań skierowanych zarówno do cudzoziemców mieszkających w Polsce, jak i do Polaków. W wielkim skrócie można podzielić je na następujące kategorie:

Pomoc

W Warszawie i Łomży zapewniamy bezpłatną specjalistyczną pomoc dla cudzoziemców. Charakteryzuje nas bardzo indywidualne podejście do klienta oraz wysoka dbałość o standardy pomocy specjalistycznej i ogólnej.

Edukacja

Nie ma skutecznej integracji bez wzajemnej edukacji. Dlatego szkolimy się sami a także uczymy innych! Prowadzimy warsztaty, szkolenia, kursy językowe i zawodowe dla przeróżnych grup, m.in. służb mundurowych, pracowników administracji, NGO, cudzoziemców, wolontariuszy, studentów, dzieci i młodzież.

Kultura

Działania kulturalne pomagają nam docierać do większej ilości ludzi. Przyjdź, zobacz, poznaj nas!


MiejscowośćWarszawa, mazowieckie
AdresKrucza 6/14A, 00-537 Warszawa
Adres WWWhttps://www.ocalenie.org.pl/
Telefon22 828 04 50
Adres e-mail[email protected]
Facebookhttps://www.facebook.com/FundacjaOcalenie
Zobacz na mapie