Baza organizacji

Edukacja BezTabu

Poradnia udziela pomocy i konsultacji, a także prowadzi działalność szkoleniową i edukacyjną w dziedzinie szeroko pojętej seksualności człowieka.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

  • wszechstronnej pomocy seksuologicznej: indywidualnej, partnerskiej/małżeńskiej oraz rodzinnej - niezależnie od płci, orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej klientów/ek, w tym również w zakresie seksualności dziecięcej,
  • kompleksowej, również pozaseksuologicznej pomocy psychologicznej dla osób homoseksualnych, biseksualnych, transpłciowych, interseksualnych, a także dla członków/iń ich rodzin, przyjaciół, w tym również dla ich heteroseksualnych partnerów/ek i współmałżonków/ek.

Nasz zespół składa się z czterech specjalistek w dziedzinie seksualności, które na bieżąco podnoszą swoje kompetencje w zakresie seksuologii. Wszystkie ukończyły studia psychologiczne i kształciły się w dziedzinie seksuologii w różnych ośrodkach w kraju i za granicą.

Poza pomocą seksuologiczną i psychologiczną, dbamy również o zapewnienie opieki medycznej, aby nasza pomoc była w pełni kompleksowa. Współpracujemy z zaufanym lekarzem, u którego można zasięgnąć dodatkowych specjalistycznych konsultacji, otrzymać skierowanie na niezbędne badania medyczne oraz uzyskać potrzebne recepty.


MiejscowośćGdańsk, pomorskie
AdresGrottgera 19/3, 80-332 Gdańsk
Adres WWWhttp://www.beztabu.org/
Adres e-mail[email protected]
Facebookhttp://www.facebook.com/EdukacjaBezTabu
Zobacz na mapie