Wydarzenia

Warsztaty antydyskryminacyjne dla warszawskich organizacji


Data wydarzenia: 26-27.10.2017
Miejsce: Warszawa , mazowieckie
Organizowane przez: Pro Humanum - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Zapraszamy do udziału w dwudniowych warsztatach antydyskryminacyjnych, stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach osób pracujących i współpracujących z organizacjami pozarządowymi na terenie m.st. Warszawy.

Celem dwudniowych szkoleń jest zwiększenie świadomości i podnoszenie wiedzy w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji, jej skutków oraz sytuacji grup i osób narażonych na dyskryminację.

Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego dowiecie się w jaki sposób można rozpoznawać oraz przeciwdziałać praktykom dyskryminacyjnym, które są niezgodne z obowiązującym prawem oraz prawem każdego człowieka do szacunku i równego traktowania.  

Będziecie mieli możliwość zwiększenia własnych kompetencji m.in. dzięki umiejętności rozpoznawania stereotypów i uprzedzeń oraz świadomości ich wpływu na relacje i świadczone usługi. Tylko tak odpowiadać możemy na różnorodne potrzeby mieszkańców Warszawy, sprawnie komunikować się wewnątrz organizacji i w efekcie realizować powierzone zadania lepiej niż konkurenci.

Naprawdę warto zainwestować w siebie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: www.prohumanum.org/wspolpraca/

Zgłoszenia za pomocą formularza (klik!).

Termin najbliższych warsztatów:
26-27 października, w godzinach 10-17.

Miejsce szkolenia:
Centrum Wielokulturowe w Warszawie, ul. Jagiellońska 54, wejście od Placu Hallera.

W czasie szkolenia zaprosimy Państwa na poczęstunek zgodny z Państwa preferencjami, osobom niepełnosprawnym zapewnimy dostępność po wcześniejszym umówieniu.

 

  ZOBACZ ULOTKĘ! [PDF]