Wydarzenia

DRUGI Benefit na Manifę


Data wydarzenia: 02.02.2017
Miejsce: Warszawa , mazowieckie
Organizowane przez: Porozumienie Kobiet 8 Marca

W tym roku kolejną rocznicę uroczystych zaślubin Polski z morzem będziemy świętować w doborowym towarzystwie, mocno tanecznie i w słusznym celu.

10 lutego zapraszamy na drugi benefit na warszawską Manifę.

Jeszcze więcej dobrej muzyki i jeszcze więcej tańca dla wszystkich tych osób, które nie mogły być z nami poprzednio i tych, którym pierwszy benefit tylko zaostrzył apetyt na wspólną zabawę.

Zagrają dla nas:

Wilcze Jagody
czyli girlsband, który łączy miłość do synth popu i vintygowego brzmienia wschodnich lat 80, energię dziewczęcych i queerowych kapel i podejście „do it yourself”. Pulsujący bas, oniryczna gitara, słodkawe klawisze, wokalne pejzaże i piosenki o złamanych sercach. Same siebie określają jako feminizm w rytmie vintage

Żelazne Waginy
czyli feministyczna grupa punkowa zaliczana do nowego nurtu punk-latte, łączącego liryczne ballady ze współczesnymi protest songami. Zaangażowane teksty i energia demonstracji w konwencji kameralnego koncertu.

DJ AVTOMAT słynący z zamieniania nocy w moc

KA KA DEMONA słynące z disco płynnych przejść i zaangażowanych wizualizacji

LIP LINER czyli kolczyki koła, brzuch na wierzchu, brązowa kredka do ust i powrót do girl power lat 90. i 00.

Poza tańcem oczywiście loteria z mnóstwem nagród i sklepik z feministycznymi gadżetami.

Wstęp 15zł (dla seniorek i seniorów 5 zł) – całość na organizację Manify. Jeśli nie możesz tyle zapłacić, napisz do nas na [email protected]il.com albo tu Porozumienie Kobiet 8 Marca).

Będziemy też zbierać kosmetyki dla uchodźczyń.